hlavicka
Aktuality O nás Historie Ročníky Trasy Psali o nás Poděkování Kontakt
O naší akci

Naše sportovně - charitativní akce, pro někoho se zvláštním názvem BĚHÁME PRO ..., vznikla v roce 2010 a předsevzala si volně navázat na tradici a hlavní myšlenky, v našem městě dlouho pořádaného, Běhu Teryho Foxe a následně Běhu naděje. Tyto akce byly organizovány na národní úrovni. Více informací o těchto akcích se můžete dozvědět v odkazu Historie.

Organizační výbor po dohodě se zástupci města, ve zmiňovaném roce, rozhodl, že tato nová akce bude do budoucna kompletně v naší režii a my občané města Letohradu budeme moci sami rozhodnout, kde vybrané finanční prostředky použít.

Příjemce sbírky je vybírán organizačním výborem ve spolupráci s vedením města a podle tohoto subjektu také pojmenován.
Možnost svého návrhu směrování příspěvku máte samozřejmě i Vy, samotní letohradští občané. Buď se svým návrhem obrátíte přímo na členy organizačního výboru (jejichž adresy najdete v odkazu Kontakt)nebo v připravované anketě na těchto stránkách.

Váš vzrůstající zájem o tuto akci, v již uplynulých ročnících, je pro nás v první řadě dobrý signál, že naše rozhodnutí v roce 2010 bylo správné, ale hlavně velký závazek, abychom v každém novém pokračování naší společné akce udělali maximum pro bezchybnou organizaci.

A věřte nám, že se proto ve spolupráci s Kulturním centrem a Městem Letohrad snažíme dělat maximum.

Organizační výbor BP      
 
TS Design 2013