hlavicka
Aktuality O nás Historie Ročníky Trasy Psali o nás Poděkování Kontakt
2 okruhy pro pěší, děti, handicapované a ostatní
 
Kratší okruh
 
Délka 290 m
 
Po startu z náměstí, doleva ulicí Vitanovského do parku, u oranžerie doleva a přes most a zámecké nádvoří zpět do cíle.
 
Delší okruh
 
Délka 510 m
 
Po startu z náměstí, doleva ulicí Vitanovského do parku, u oranžerie doprava, na další odbočce doleva a středem parku dolů, přes most a zámecké nádvoří zpět do cíle.
 
Handicap 1 Handicap 2
 

3 okruhy pro běžce
 
Zelený okruh
 
Délka 2100 m
 

Po startu z náměstí, doleva ulicí Vitanovského do parku, u oranžerie doprava okolo ptačích voliér parkem ke spodní brance, odtud rovně pod hřbitovem až k Průmyslové škole, kde odbočit doleva do kopce, na horizontu, odbočit doleva do aleje, kterou doběhnout ke kapli na Kopečku, podběhnout kapli spodem a dále alejí až k vodárně, a k horní brance do parku. Odtud nahoru k vyhlídce a k jeskyni, dolů na zámecké nádvoří a do cíle.

 
Běžci
 
 
Profil běžci
 
 
Modrý okruh
 
Délka 3400 m
 
Po startu z náměstí, doleva ulicí Vitanovského do parku, u oranžerie doprava okolo ptačích voliér parkem ke spodní brance, odtud rovně pod hřbitovem až k Průmyslové škole, kde odbočit doleva do kopce, na horizontu, odbočit doprava do aleje, kterou doběhnout až ke křížku nad Pustinami, zde prudce doleva a po polní cestě doběhnout zpět pod Kopeček, dále se napojit na červenou turistickou značku po které vyběhnout k vodárně, a k horní brance do parku. Odtud nahoru k vyhlídce a k jeskyni, dolů na zámecké nádvoří a do cíle.
 
 
 
 
 
Žlutý okruh
 
Délka 5400 m
 
Po startu z náměstí, doleva ulicí Vitanovského do parku, u oranžerie doprava okolo ptačích voliér parkem ke spodní brance, odtud rovně pod hřbitovem až k Průmyslové škole, kde odbočit doleva do kopce, na horizontu, odbočit doprava do aleje, kterou doběhnout až ke křížku nad Pustinami, zde odbočit doprava po lesní cestě na Mechnáč a kótu 467 m. Po vyběhnutí z lesa seběhnout po louce až k cestě do Pustin, po které doběhnout ke kapličce v Pustinách, odtud doleva nahoru zpět ke křížku nad Pustinami, kde odbočit doprava podél lesa a dále po polní cestě doběhnout zpět pod Kopeček, dále se napojit na červenou turistickou značku po které vyběhnout k vodárně, a k horní brance do parku. Odtud nahoru k vyhlídce a k jeskyni, dolů na zámecké nádvoří a do cíle.
 
 
 
 
 

 
 
TS Design 2013